Biri vret me thike nenen e tij ne Fier

Biri vret me thike nenen e tij ne Fier

4969
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak

Sot, rreth orës 09:00, në Dukas, Patos, në banesën e tij, shtetasi K. Ç., 30 vjeç, ka plagosur me mjet prerës (thikë), nënën e tij, shtetasen D. Ç., 50 vjeçe, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e 30-vjeçarit.

S'KA KOMENTE