Bien në pusin e ujit dy burra në Mallakastër

Bien në pusin e ujit dy burra në Mallakastër

1041
SHPËRNDAJE

Dy veta bien ne një pus uji në Lofkënd të Mallakastrës.

Mësohet se dy persona, dyshohet të seksit mashkull kanë hyrë në pus për ta pastruar, dhe kanë rënë brenda tij Është kërkuar ndihma e zjarrfikësve për t’i nxjerrë nga pusi.

DVP Fier

Mallakastër
Informacion paraprak

Sot, rreth orës 11:40, në fshatin Lofkënd, duke pastruar në një pus uji kanë rënë shtetasit B. B., 33 vjeç dhe B. V., 38 vjeç.

Në vendngjarje shkuan shërbimet e Policisë dhe forcat e zjarrfikëse të cilët bënë të mundur nxjerjen e dy shtetasve nga pusi me shenja jete, dhe po transportohen në spital për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE