Bie nga pallati dhe humb jeten nje i moshuar ne Fier

Bie nga pallati dhe humb jeten nje i moshuar ne Fier

3003
SHPËRNDAJE

Bie nga pallati nje 72 vjecar ne lagjen “Kastriot”ne Fier. Mesoher se i moshuari ka rene nga kati i trete i pallatit ku banonte dhe ka humbur jeten .Mesohet se burri i moshuar ka rene ne mjediset e parkimit te pallatit

Fier/Informacion paraprak

Sot rreth orës 15:30, në lagjen “Kastriot” Fier, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banon dhe për pasojë ka humbur jetën shtetasi B. L., 72 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE