Bie nga lartësia e pallatit ku punonte, ndërron jetë 55-vjeçari shqiptar në...

Bie nga lartësia e pallatit ku punonte, ndërron jetë 55-vjeçari shqiptar në Greqi

691
SHPËRNDAJE

Ngjarja ka ndodhur mesditën e së shtunës në Kalkida të Greqisë. 

Në rrethana të paqarta, një 55-vjeçar shqiptar, gjatë punimeve në një pallat, ka rënë nga skela nga një lartësi e madhe, ndërsa ka përfunduar në asfalt dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Në spitalin e Kalkidës ku u transferua, ai thjesht u shpall i vdekur.

S'KA KOMENTE