Bie nga kati i peste, humb jeten i moshuari

Bie nga kati i peste, humb jeten i moshuari

883
SHPËRNDAJE

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 22.01.2023, rreth orës 19:55, te Ish-Parku, ka rënë nga kati i pestë i pallatit, shtetasi P. K., 80 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarje.

S'KA KOMENTE