Bie nga kati i dytë i banesës, humb jetën 51-vjeçari

Bie nga kati i dytë i banesës, humb jetën 51-vjeçari

802
SHPËRNDAJE

Më datë 30.04.2021, rreth orës 13:00, në lagjen nr. 14, Durrës, ka rënë nga kati i dytë i banesës ku po punonte, shtetasi I. J., 51 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE