Bie me biciklete ne kanal,humb jeten 57 vjecari ne Fier

Bie me biciklete ne kanal,humb jeten 57 vjecari ne Fier

1033
SHPËRNDAJE

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Drize Myrteza ne Fier. Fiqeri Muhameti rreth 57 vjec duke ,levizur me biciklete ne fshat ka rene ne nje kanal me uje dhe eshte mbytur

S'KA KOMENTE