Bie rrapi shekullor ne rrugen Fier -Vlore ,demton 3 automjete

Bie rrapi shekullor ne rrugen Fier -Vlore ,demton 3 automjete

2676
SHPËRNDAJE

Nje rrap shekullor ka rene sot ne mengjes ne aksin rrugor Fier – Vlore. Si pasoje e renies se pemes shekullore eshte bllokuar e gjithe rruga ne fjale. Nuk ka patur te lenduar por vetem deme materiale ne 3 automjete qe ishin parkuar ne ane te rruges . Ato jane demtuar ne momentin qe ka rene pema .

Jane edhe 5 rrapenj te tjere qe rrezikojne renien . Nderkohe nga ana e nderrmarjes se sherbimeve publike te bashkise po punohet per zhvendosjen e pemes se rene dhe zhbllokimin e levizjes ne kete aks rrugor

S'KA KOMENTE