Berisha paralajmërim Ramës:Bëhu gati se na ke borxh votën, po nuk hape...

Berisha paralajmërim Ramës:Bëhu gati se na ke borxh votën, po nuk hape rrugën do të ..

361
SHPËRNDAJE

Ish-Kryeministri Sali Berisha është shprehur se Kryeministri Edi Rama është armik i egër i votës së demokratëve.

Nga ‘Foltorja’ që ka mbajtur me demokratët në Mat, Berisha ka paralajmëruar që Rama të bëhet gati pasi demokratët do të votojnë të lirë, ndërsa ka shtuar se kreu i qeverisë u ka borxh votën

Sali Berisha: Edi Rama është armik i egër i votës sonë, Rama nuk heq dorë kurrë nga rrëmbimi dhe plaçkitja e saj. Do i themi Ramës që do të votojmë të lirë pa ty, bëhu gati se na ke borxh votën, po nuk hape rrugën do të detyrojmë ta hapim vetë.

S'KA KOMENTE