Benzi luksoz del nga rruga dhe përplas rëndë vajzën e re

Benzi luksoz del nga rruga dhe përplas rëndë vajzën e re

559
SHPËRNDAJE

Një aksident i rëndë ka ndodhr në rrugën “Xhanfize Keko”. Mësohet se një vajzë është përplasur teksa priste autobuzin dhe është dëmtuar rëndë.

Drejtuesi i një automjeti ka humbur kontrollin duke dalë në trotuar për pasojë ka plagosur një këmbësore, e cila dyshohet te jete ne gjendje te rende.

Rreth orës 19:15, në rrugën “Xhanfizo Keko” mjeti me drejtues shtetasin J. B., 19 vjeç, ka aksidentuar një këmbësore ende të paidentifikuar rreth 30 vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.
Drejtuesi i mjetit po shoqërohet në ambientet e Komisariatit nr.4, për veprime të metejshme hetimore.
Grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE