Begaj mbërrin në Kuvend për të bërë betim si President

Begaj mbërrin në Kuvend për të bërë betim si President

47
SHPËRNDAJE

Presidenti Bajram Begaj është pritur nga kryeparlamentarja, Lindita Nikolla në hyrje të institucionit të kuvendit.

Begaj ka qenë i shoqëruar nga bashkëshortja dhe dy djemtë e tij. Begaj do të pasojë Ilir Metën në postin e presidentit ndërsa pritet betimi i tij zyrtar në krye të këtij insitucioni.

S'KA KOMENTE