Bashkohen me RAMEN ,ish-kryetarja e LSI per bashkine Poliçan dhe kryetar i...

Bashkohen me RAMEN ,ish-kryetarja e LSI per bashkine Poliçan dhe kryetar i LSI rajonit 3 ne bashkine Berat

75
SHPËRNDAJE

Vazhdojne largimet nga Lsi edhe ne ditet e fundit te fushates elektorale. Se fundmi jane larguar nga LSI per tju bashkuar Partise Socialiste ish kryetarja e LSI per bashkine Polican Vjollca Lulaj si dhe Klaudio Kumani kryetar i Lsi i rajonit 3 ne bashkine Berat, (nje nga njerezit me te afert te ish kryetarit te Bashkise Berat aktualisht kandidat per deputet. Te dy jane shprehur mbas takimit me Kryeministrin se ndihen te privilegjuar dhe te nderuar qe jane bere pjese e partise socialiste dhe do te bejne maksimumin e perpjekjeve gjate fushates per te arritur objektivat elektorale dhe qe partia socialiste te marri 6 mandate ne qarkun Berat

S'KA KOMENTE