Basha pritet me thirrjet “tradhëtar”, jashtë selisë Blu dhe përpara Kuvendit janë...

Basha pritet me thirrjet “tradhëtar”, jashtë selisë Blu dhe përpara Kuvendit janë mbledhur simpatizantët e PD

256
SHPËRNDAJE

Kryedemokrati Lulzim Basha drejtohet drejt sallës së Kuvendit shqiptar ndërkohë që bëhet me dije se jashtë parlamentit dhe gjatë momentit kur Basha doli nga selia, një pjesë e simpatizantëve kanë shprehur revoltën e tyre ndaj tij duke e quajtur “tradhëtar”.

S'KA KOMENTE