Basha :Nuk ka të ardhme me Edi Ramën, kudo duket dora e...

Basha :Nuk ka të ardhme me Edi Ramën, kudo duket dora e krimit

76
SHPËRNDAJE

Basha:

Këto janë kriteret që mëshirojnë kandidatët tanë. Natyrisht nuk do të jetë një betejë, jo vetëm për faktin se Kryeministri e ka vënë fatin te njerëzit pa integritet, te ata që duhet të ishin sot te SPAK për vjedhjen e parave,si  Arben Ahmetaj, Olta Xhaçka dhe Damian Gjiknuri.

Pa largimin e Edi Ramës nuk ka ndryshim. Nuk ka të ardhme me Edi Ramën dhe shërbëtorët e tij që kanë zhytur vendin në këtë varfëri. Kudo duket dora e krimit dhe  bandave, mjafton të shohim qarkun e Durrësit, Avdylaj, Rrahman Rraja që e njohin ndërkombëtarisht. Kjo është shqipëria e së ardhmes?

Prej ditës së sotme dhe bërja e listës transparente, çdo gjë duket qartë kandidatët tanë kanë integritet, janë aktivista. 

S'KA KOMENTE