Balla përplaset me Berishën në Kuvend:” Ik o plaku Mere ik”…

Balla përplaset me Berishën në Kuvend:” Ik o plaku Mere ik”…

180
SHPËRNDAJE

Përpasje mes ish-kryeministrit Sali Berisha dhe Taulant Ballës është shënuar ditën e sotme në Kuvend.

Berisha iu drejtua Ballës duke I thënë “mos harro Gentian Sharrës”, ndërsa ky I fundit iu kthye “të fala non gratave”.

Pjesë nga debati:

Berisha- Balles: Mos harro Gentian Sharrën

Balla: Të fala non gratës….

Berisha: Mos harro Gentian Sharrën…

Balla: Ik o plaku Mere ik!

S'KA KOMENTE