Balla nga Fieri:Protesta e opozites kundervenie ndaj drejtesise

Balla nga Fieri:Protesta e opozites kundervenie ndaj drejtesise

77
SHPËRNDAJE

Nga Fieri drejtuesi politik Partise Socialiste te Qarkut Taulant Balla e ka cilesuar protesten e sotme te opozites fshehje pas gishtit dhe largim vemendje nga dosjet e bujshme si Gerdeci dhe 21 Janari. Asnje shqiptar nuk e ve ne dyshim se Sali Berisha dhe Ilir Meta jane minuesit e demokracise ne Shqiperi ka thene Balla teksa ka theksuar se protesta e opozites eshte kundervenie ndaj drejtesise.

S'KA KOMENTE