Balla: Krimi horror në Fier duhet të marrë ndëshkim maksimal

Balla: Krimi horror në Fier duhet të marrë ndëshkim maksimal

419
SHPËRNDAJE

Balla: Krimi horror në Fier duhet të marrë ndëshkim maksimal

Drejtuesi Politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Fierit Taulant Balla ka reaguar lidhur me ngjarjen makabre që tronditi Fierin ditën e sotme.

Përmes një postimi në rrjetin social facebook Balla deklaron se krimi horror në Fier duhet të marrë një ndëshkim maksimal dhe të menjëhershëm nga drejtësia.

S'KA KOMENTE