Baci:Gjykata do te vendos ne favor te demokrateve dhe nuk ka alternative...

Baci:Gjykata do te vendos ne favor te demokrateve dhe nuk ka alternative tjeter.

129
SHPËRNDAJE

Gjykata do te vendos ne favor te demokrateve dhe nuk ka alternative tjeter. Nga Fieri deputeti Luan Baci ne nje prononcim per mediat eshte shprehur se nuk ka gjykate dhe gjykates qe te vendosi qe vulen e PD te mos ta kene ata qe e kane. Jane demokratet ata qe vendosin se kush do te jete drejtuesi i tyre ka thene Baci, dhe jo gjykatat.

Ndersa persa i perket perjashtimit nga parlamenti , ky eshte nje konflikt artificial i dirigjuar nga Edi Rama ka thene Baci , por ne do ta vijojme luften tone si brenda tij duke u perballur edhe me arrogancen e gardes, ashtu edhe jashte parlamentit duke iu bashkuar protestave te qytetareve.

Baci u ndal edhe te pastertia e kandidaturave te perzgjedhura deri tani referuar akuzave per kandidatin e Pd ne Himare.

S'KA KOMENTE