Babai nga Fieri denoncon ne polici largimin nga shtepia te vajzes se...

Babai nga Fieri denoncon ne polici largimin nga shtepia te vajzes se tij 19 vjece

5183
SHPËRNDAJE

Më datë 25.08.2022, në Komisariatin e Policisë Fier, ka bërë kallëzim shtetasi H. F., 52 vjeç, banues në Martinë, Fier, se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, vajza e tij, shtetasja L. H., 19 vjeçe. Po punohet për gjetjen e 19-vjeçares.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

S'KA KOMENTE