Babai i nje 19 vjecare denoncon ne polici zhdukjen e vajzes

Babai i nje 19 vjecare denoncon ne polici zhdukjen e vajzes

1136
SHPËRNDAJE

Një 19-vjeçare është larguar nga banesa e saj dhe nuk është kthyer më. Denoncimin në polici e ka bërë babai i saj, shtetasi B.M 53 vjeç.

Policia ndërkaq ka nisur punën për zbardhjen e rrethanave.

Njoftimi i policisë:

Më datë 15.05.2022, shtetasi B. M., 53 vjeç, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, vajza e tij, shtetasja B. M., 19 vjeçe. Punohet për gjetjen e saj.

S'KA KOMENTE