Avioni i parë prek pistën në aeroportin e KUKESIT /Rama ulet me...

Avioni i parë prek pistën në aeroportin e KUKESIT /Rama ulet me emigrantët nga Londra

391
SHPËRNDAJE

Aeroporti më i ri i Shqipërisë, ‘Zayed, Flatrat e Veriut’ në Kukës ka pritur avionin e parë.

Nga Londra kanë ardhur një grup emigrantësh që më pas u ulën në Rinas, ku iu bashkua dhe kryeministri Edi Rama për të udhëtuar drejt Kukësit.

Tashmë Rama bashkë me grupin e emigrantëve nga Londra kanë mbërritur në Kukës.

https://fb.watch/4XYvyNXGsV/

S'KA KOMENTE