Autoritetet vendore nga Xhamia Fier leshojne mesazhe urimi dhe paqe per Bajramin

Autoritetet vendore nga Xhamia Fier leshojne mesazhe urimi dhe paqe per Bajramin

338
SHPËRNDAJE

Paraditen e sotme festa e Kurban Bajramit ka pasur vizitore edhe kreret me te larte vendore partite politike dhe klerike nga besimet e tjera fetare. Ne kete dite mesazhi i drejtuar komunitetit dhe gjithe besimtareve ka qene per me teper paqe begati dhe gezime ne jeten e cdonjerit .

S'KA KOMENTE