Autobusi i mbushur me udhetare përfshihet nga flaket

Autobusi i mbushur me udhetare përfshihet nga flaket

795
SHPËRNDAJE

Një zjarr ka rënë në një urban të linjës në qytetin e Vlorës. Autobusi i mbushur me udhëtarë ka marrë flakë në pjesën e pasme.mësohet se nuk ka pasur dëme në njerëz teksa shkak i zjarrit dyshohet të ketë qenë një qark elektrik.

Fillimisht një shpërthim u dëgjua, dhe më pas flakët u përhapën po udhëtarët mundën të shpëtojnë.

S'KA KOMENTE