Atentati në Fushë Krujë, dyshohet për 3 të vrarë

Atentati në Fushë Krujë, dyshohet për 3 të vrarë

218
SHPËRNDAJE

Rëndohet bilanci i atentatit në Fushë Krujë.

Burime nga Policia e Krujës bëjnë të ditur se dyshohet se 3 persona janë vrarë në këtë atentat.

Mesohet se viktimat janë shoferi dhe dy pasagjerët. 

Sipas informacioneve paraprake, pasagjeri i ulur pas ka dalë nga mjeti kur ai është qëlluar dhe ka tentuar të largohet me vrap. Por autorët janë kthyer dhe e kanë qëlluar dhe atë

Nga targat e mjetit rezulton se mjeti është në pronësi të një personi me banim në Fushë Kuqe. Nuk dihet ende nëse pronari ishte në makinë dhe kush ishte shënjestra e këtij atentati.

S'KA KOMENTE