Atentat me eksploziv në Vlorë, një i plagosur

Atentat me eksploziv në Vlorë, një i plagosur

527
SHPËRNDAJE

Një atentat me tritol ka shkaktuar një shpërthim të fuqishëm në Vlorë.

Nga shperthimj ka mbetur një person i plagosur përtokë

Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendngjarjes.

S'KA KOMENTE