Asfiksohet në ujërat termalë të lixhave në Elbasan, humb jetën 34-vjeçari

Asfiksohet në ujërat termalë të lixhave në Elbasan, humb jetën 34-vjeçari

238
SHPËRNDAJE

Një 34 vjeçar është asfiksuar në ujërat termale të llixhave në Elbasan dhe për pasojë ka humbur jetën. Burimet bëjnë të ditur se Alban Pashollari iu dha ndihma e parë në spital por nuk mundi të mbijetonte.

Fillimisht i riu nga Tirana ka humbur ndjenjat dhe është dërguar në spital, por nuk ka mundur të mbijetojë.

Ende nuk dihen rrethanat e sakta, të ngjarjes por dyshohet se viktima sebashku me një mikun e tij, t’i kenë hapur vetë rubinetat dhe të kenë mbushur vaskat.

S'KA KOMENTE