Arrestohet vellai qe plagosi vellain 65 vjecar

Arrestohet vellai qe plagosi vellain 65 vjecar

500
SHPËRNDAJE

Lushnje:
Si rezultat i reagimit në kohë të Policisë dhe veprimeve të shpejta hetimore, u bë e mundur identifikimi dhe kapja e autorit të plagosjes së shtetasit Faik Veliu.
Autori eshte shtetasi Sami Veliu, vellai i 65 vjeçarit. Me vone do kete njoftim te plote per rrethanat e ngjarjes.

S'KA KOMENTE