Arrestohet i afermi i shoferit që përplasi familjen me fëmijën 3 muajsh

Arrestohet i afermi i shoferit që përplasi familjen me fëmijën 3 muajsh

363
SHPËRNDAJE

Pas ngjarjes policia ka arrestuar kushëririn e tij për të cilin nuk ka detaje përse është ndaluar, kurse shoferi 39-vjeçar që shkaktoi aksidentin është ende në arrati. Policia ka ngritur postoblloqe për të arrestuar shoferin të cilit i është hequr patenta 3 javë më parë, por sërish vijonte të drejtonte makinën e tij luksoze ‘Mercedes GL’

Bëhet e ditur se personi ne arrati i cili dyshohet se ishte në timonin e makinës Benz G-Class që shkaktoi aksidentin, është Ajas Sulejmeni, 39 vjeç.Në aksident mbetën të plagosur dy prindërit dhe fëmija vetëm 3 muajsh.

S'KA KOMENTE