Arrestohet shoferi 35 vjecar nga Fier pasi ka aksidentuar kembesorin ne Fier-Patos

Arrestohet shoferi 35 vjecar nga Fier pasi ka aksidentuar kembesorin ne Fier-Patos

3579
SHPËRNDAJE

Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor në DVP Fier arrestuan në flagrancë shtetasit:

A. K., 37 vjeç, banues në Divjakë, pasi në fshatin Xeng, duke drejtuar mjetin bujqësor tip traktor, ka përplasur dhe është larguar nga vendngjarja, një motomjet me drejtues shtetasin K. Gj, 58 vjeç, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

E. E., 35 vjeç, banues në Fier pasi në aksin rrugor Patos-Fier, duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka aksidentuar këmbësorin, shtetasin A. J., 31 vjeç, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme procedurale.

S'KA KOMENTE