Arrestohet në Dubai Florenc Çapja,shpallur në kërkim për vrasjen e Gentian dhe...

Arrestohet në Dubai Florenc Çapja,shpallur në kërkim për vrasjen e Gentian dhe Nezir Beqirit

300
SHPËRNDAJE

I shpallur në kërkim për vrasjen e Gentian Beqirit, arrestohet në Dubai Florenc Çapja

Ai dyshohet të jetë personi që ka porositur vrasjen e dy personave babë e bir, përkatësisht Gentian dhe Nezir Beqirin.

Ndërkohë që në burg për vrasjen e dyfishtë, në pritje të përfundimit të hetimeve, është xhaxhai i tij, Ardian Çapja.

S'KA KOMENTE