Arrestohet kengetari i njohur Aleksander Gjoka

Arrestohet kengetari i njohur Aleksander Gjoka

1530
SHPËRNDAJE

U përfshi në aksident, arrestohet këngëtari Aleksandër Gjoka

Arrestohet kengetari Aleksander Gjoka. Mesohet se Gjoka është arrestuar për drejtimin e mjetit në gjendje të dehur.

Njoftimi i plotë i policisë: Specialistët e Qarkullimit Rrugor bënë arrestimin në flagrancë të shtetasve :

  1. P., A. Sh., B. M., E. Z., dhe A. Gj., pasi u kapën duke drejtuar mjetet përkatëse në gjendje të dehur.

S'KA KOMENTE