Arrestohet i riu që urinoi në derën e Kryeministrisë

Arrestohet i riu që urinoi në derën e Kryeministrisë

141
SHPËRNDAJE

Forma të ndryshme të protestës u vunë re në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit” më 13 Prill, që nga boja e hedhur në godinën e kryeministrisë, e deri tek domatet, lakrat dhe qumështi.

Por veprimi i një të riu, që zgjodhi të urinojë mbi derën e Kryeministrisë i habiti të gjithë.personi në fjalë është identifikuar dhe arrestuar nga policia.

Policia e Tiranës pas kqyrjes se pamjeve të xhiruara në protestë identifikoi personin me kapuç. Ai është Florian Marku nga Shkodra.

S'KA KOMENTE