Arrestohet efektivi i policisë që plagosi kolegët dhe tre persona të tjerë...

Arrestohet efektivi i policisë që plagosi kolegët dhe tre persona të tjerë (Emrat)

304
SHPËRNDAJE

Arrestohen katër persona pas konfliktit që ndodhi dje në Mamurras, ku mbetën të plagosur tre persona, dy prej tyre policë. 

Mësohet se janë arrestuar shtetasit David Madani, polic patrulle, i cili dyshohet se plagosi dy kolegët e tij nga pakujadesia, për vetëmbrojtje, si dhe 3 persona të tjerë konkretisht Gjon Fufi, Nikoll Fufi (Vokrri) dhe Rudolf Fufi.

S'KA KOMENTE