Arrestohet drejtuesi i automjetit qe goditi semaforin ne Fier dhe perplasi nje...

Arrestohet drejtuesi i automjetit qe goditi semaforin ne Fier dhe perplasi nje kalimtar

3290
SHPËRNDAJE

Fier/ Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor në DVP Fier arrestuan në flagrancë shtetasin F. B., 34 vjeç, banues në Fier pasi në vendin e quajtur “Shesh Turizmi”, Fier, duke drejtuar në gjendje të dehur automjetin tip “Alfa Romeo” ka goditur shtyllën e semaforit e cila është rrëzuar dha ka goditur lehtë në këmbë shtetasin K. L., i cili pasi mori mjekim në spital u largua për në banesë.

Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme procedurale.

S'KA KOMENTE