Arrestohet 35 vjecari nga Fieri në Kakavijë , ishte shpallur ne kerkim

Arrestohet 35 vjecari nga Fieri në Kakavijë , ishte shpallur ne kerkim

5035
SHPËRNDAJE

Një 35-vjeçar ka rënë në pranga, pasi ishte shpallur në kërkim për dhunë në familje.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier ndaluan shtetasin e shpallur në kërkim Granit Banaj, 35 vjeç, banues në Fier, i cili u kap nga shërbimet e Policisë Kufitare Kakavijë.
Gjykata e Shkallës së Parë Durrës, e ka dënuar këtë shtetas me 2 vjet burg, për veprën penale “Dhuna në familje”.

Po këta specialistë referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin J. G., 41 vjeç, banues në Roskovec, pasi dyshohet se ka goditur me grushte, një shtetas.

S'KA KOMENTE