Antoine Griezmann është shpallur futbollisti më i mirë i Europa League

Antoine Griezmann është shpallur futbollisti më i mirë i Europa League

9
SHPËRNDAJE

Antoine Griezmann është shpallur futbollisti më i mirë i sezonit 2017/18 në Europa League.Sulmuesi i Atletico Madridit udhëhoqi ekipin e tij drejt triumfit dhe është shpërblyer për paraqitjet e tij.Griezmann nuk ishte në ceremoninë e UEFA-së ku u hodh shorti i fazës së grupeve në Europa League për shkak të angazhimit me skuadrën e tij.

S'KA KOMENTE