Ambasadorja Yuri Kim takohet me Gledis Nanon

Ambasadorja Yuri Kim takohet me Gledis Nanon

97
SHPËRNDAJE

Postimi i Plotë nga Yuri Kim në twitter:

Sot takova Gledis Nanon për të forcuar bashkëpunimin në zbatimin e ligjit dhe kundër terrorizmit. Thelbësore për të siguruar integritetin në veprimet e policisë, duke përfshirë operacionet dhe vendimet e personelit. Faleminderit oficerëve të policisë për guximin dhe sakrificat për të mbrojtur qytetarët.

S'KA KOMENTE