Ambasadorja Yuri Kim qëllon me mitraloz dhe pistoletë në bazën e Bizës

Ambasadorja Yuri Kim qëllon me mitraloz dhe pistoletë në bazën e Bizës

458
SHPËRNDAJE

Ambasadorja Amerikane Yuri Kim, e shoqëruar nga ministri Niko Peleshi ka qenë dje në bazën stërvitore të Bizës, ku janë trupat që kanë ardhur në Shqipëri në kuadër Defender Europe 21.

SIç shihet nga pmajet që janë publikuar sot, krejt pa komplekse diplomatja e lartë amerikane në Tiranë, është shtrirë në tokë bashkë me një ushtarë dhe qëllon me mitraloz. Në një foto tjetër ajo shfaqet duke shënjestruar dhe qëlluar me pistoletë.

Screenshot 3 44

S'KA KOMENTE