Ambasadorja e SHBA-ve, Yuri Kim uron për betimin e qeverisë së re...

Ambasadorja e SHBA-ve, Yuri Kim uron për betimin e qeverisë së re ‘Rama 3’.

37
SHPËRNDAJE

Përmes një mesazhi në ‘Twitter’, Kim shkruan se SHBA mezi pret të punojë intensivisht me Shqipërinë për të forcuar demokracinë.

MESAZHI I YURI KIM
Urime Kryeministrit
@ediramaal
në nisjen zyrtare të mandatit të tretë historik. SHBA mezi pret të punojë intensivisht me Shqipërinë për të forcuar demokracinë, mbrojtjen dhe biznesin. Urime dhe suksese!

S'KA KOMENTE