Ambasadorja e SHBA uron 1 qershorin: Gëzuar ditën e fëmijëve

Ambasadorja e SHBA uron 1 qershorin: Gëzuar ditën e fëmijëve

24
SHPËRNDAJE

E rrethua nga përqafimet e fëmijëve dhe e buzëqeshur, ambasadorja amerikane, Yuri Kim ka uruar 1 qershorin.

“Gëzuar 1 Qershorin – Ditën e Fëmijëve!”, shkruan ajo në një postim në rrjetin e saj social Twitter.

S'KA KOMENTE