Ambasadori i Austrise deklarate nga Patosi: Dhuna prodhon dhune ndaj te gjendet...

Ambasadori i Austrise deklarate nga Patosi: Dhuna prodhon dhune ndaj te gjendet rruga e dialogut

70
SHPËRNDAJE

Ambasadori Austrise ne Shqiperi Johann Sattler ne nje vizite ne Patos te Fierit ka percjelle mesazhe edhe per politiken Shqiptare Kriza politike ne vend ka nevoje per nje dialog dhe kjo ehste koha qe mazhoranca dhe opozita te ulen ne tryeze bisedimesh dhe te gjejne gjuhen e dialogut.Duhet te marre fund spiralja e kundershtive dhe dhunes pasi dhuna sjell dhune.

S'KA KOMENTE