Aksident ne Fier-Levan, perplasen dy makina, plagosen shoferet

Aksident ne Fier-Levan, perplasen dy makina, plagosen shoferet

1567
SHPËRNDAJE

Aksident ne aksin Fier- Levan ne afersi te zones se njohur si “Liqeni”. Dy automjete, nje Ford dhe nje BMV X5 jane perplasur me njera tjetren, ndersa kane marre plage drejtuesit e mjeteve. Te plagosurit jane shoqeruar per te marre ndihmen e pare ne spitalin e Fierit.

prane vendit te ngjarjes ka mberritur policia e cila po punon per zbardhjen e shkaqeve te aksidentit dhe orientimin e qarkullimit.

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 22:50, në vendin e quajtur “Qafa e Koshovicës”, janë përplasur automjetet tip “Bmw”, “Ford” dhe “Benz” me drejtues përkatësisht shtetasen B. B., shtetasin I. A. dhe shtetasin A. M., të cilët kanë marë dëmtime të lehta.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

S'KA KOMENTE