Alarmoi policine dhe panik tek qytetaret, ja cfare u gjet ne valixhen...

Alarmoi policine dhe panik tek qytetaret, ja cfare u gjet ne valixhen ne Fier

5269
SHPËRNDAJE

Prej gati dy oresh nje valixhe e lene ne qender te Fierit ka alarmuar policise dhe ka perhapur panik te kalimtaret. Pasi kane pare kamerat e sigurise policia ka hapur valixhen e lene ne qender te Fierit.

Fier

Në vijim të informacionit paraprak të dhënë për një valixhe që ishte konstatuar në rrugë, nga këqyrja e kamerave dhe verifimeve nga shërbimet e Policisë, rezultoi se valixhja është bosh dhe është harruar nga një punonjëse e pastrimit të rrugëve.

S'KA KOMENTE