Video/Rama ne Cakran, shperndan 1034 leje legalizimi, “thumbon”cadren e opozites

Video/Rama ne Cakran, shperndan 1034 leje legalizimi, “thumbon”cadren e opozites

243
SHPËRNDAJE

Ne vijim te vizites se tij ne Fier Kryeministri Edi Rama perbec inspektimeve ne disa investime te rendeishme ne qytetin e Fierit ka zbritur mes banoreve te Cakranit.

 Nga Cakrani Kryeministri Rama ka shperndare rreth 1034 leje legalizimi per banoret e kesaj njesie administrative duke e konsuderuar nje sukses dhe premtim te mbajtur te qeverise nderkoh ai ka thumbuar edhe opoziten

Legalizimet FALAS për të bërë shtet me inventar dhe nxitur ekonominë familjare. 

Ata që sot janë ngujuar në “Çadrën e Vetmisë “bënë 21 mijë legalizime me para mbi dorë e nën dorë në 8 vjet, kjo qeveri 130 mijë legalizime FALAS në 2 vjet e gjysëm

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.