Video/Meta ne Fier:Ti japim kohe opozites te marre pjese ne zgjedhje

Video/Meta ne Fier:Ti japim kohe opozites te marre pjese ne zgjedhje

47
SHPËRNDAJE

Kreu i Kuvendit Ilir Meta nga Fieri ku ka marre pjese ne takime me strukturat e LSI ka leshuar mesazhe pajtimi dhe zgjidhje per situaten politike ne vend e cila eshte ne nje ngerc si rezultat i deklarimit nga opozita per mospjesmarrje ne zgjedhje.Meta eshte shprehur se:

-Cdo perpjekje qe synon ti jap mundesi opozites te perfshihet ne procesin zgjedhor eshte nje zgjedhje pozitive. PD dhe shume parti opozitare nuk jane regjistruar as si subjekte dhe as si kualicion. Nje afat i ri eshte kontribut qe jepet per mbarevajtjen e procesit zgjedhor. 
Perpjekje per ti dhene kohe opozites per nje prove transparente

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.