Video/Basha : Nuk do lejoj qe ne FIER te ndertohet impianti i...

Video/Basha : Nuk do lejoj qe ne FIER te ndertohet impianti i plehrave

131
SHPËRNDAJE

Kreu i PD Lulezim Basha nga Fieri ku ka zhvilluar takimin me qytetaret ka premtuar se nuk do lejoj ndertimin e impiantit te plehrave .Basha eshte shprehur se jo vetem nuk do lejoj qe te ndoter ajer i Fierit por as i Shqiperise. Nga Fieri Basha gjithashtu ka thene se kjo pjesmarrje dëshmon zgjimin e madh qytetar në Fierin e punës, në Fierin e mençurisë, në Fierin e kryengritjes qytetare sa herë që shkelet kufiri i të drejtave dhe lirive. 

Është bashkimi më i madh, jo vetëm i opozitarëve, por i gjithë fierakëve, i gjithë shqiptarëve për Republikën e Re, që do të ndërtojmë me votën tonë në 25 qershor. 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.