Rama: Zgjedhjet do ti bëjmë edhe pa PD

Rama: Zgjedhjet do ti bëjmë edhe pa PD

45
SHPËRNDAJE

Kryeministri dhe kreu i PS-së, Edi Rama është shprehur se do të zhvillohen zgjedhje në datë 18 qershor edhe nëse PD nuk hyn në to. Deklarata e Ramës është bërë në mbledhjen e grupit parlamentar socialist.
“PS duhet të dalë forcë e parë në zgjedhje. Dilni në terren dhe përgatituni. Alternativa e vetme është fitorja. Në zgjedhje do të futemi edhe pa PD-në”, mësohet se është shprehur Rama me deputetët socialistë gjatë mbledhjes së grupit parlamentar.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.