Rama reagon për debatin e monumentit të ‘Skënderbeut”. Ja komenti i tij

Rama reagon për debatin e monumentit të ‘Skënderbeut”. Ja komenti i tij

102
SHPËRNDAJE

 Kryeministri Edi Rama ka reaguar për debatin rreth çështjes së monumentit të ‘Skënderbeut’, ku disa zëra thonë se monumenti i tij u mbulua gjatë faljes së namazit për Barjam. Duke iu përgjigjur një qytetari në ‘Facebook’, i cili thotë se njerëzve u intereson më shumë ‘mbulimi’ i Skëndërbeut se krimet, Rama ka reaguar ashpër duke përdorur edhe fjalë jo të përshtatshme.
Statusi i Ramës: 

Gati për të nisur rrugën e re. Lehtësim drastik i burokracisë për qytetarët&biznesin. Fuqizim i shërbimeve. Rritje ekonomike mbi 5% në 2019 ✌️ 🇦🇱

Komentuesi: 

Ke te drejte qe tall trapin ti, pasi njerezve me shume ju intreson kush dhe pse e “fshehu” Skenderin se sa krimet qe po ben ti dhe korieret e tu. Dhe nqs do bllokoni dhe fjalen e lire qe ne disa raste e keni bere , atehere nuk ka asnje ndryshim nga koha e diktatures.

Replika e Ramës: 

Eddy mos na e turpero emrin aman te keqen me keto broçkulla, aq me teper qe e paske bere edhe me dd e me y si anglo-amerikan! Edhe Eddy edhe Mehmeti hahaha i madh je 😂Dhe sa per ate “Skenderin” ti dhe ca delenxhinj mendore qe i kane dhene gojes keto dite kunder tij, s’mateni dot as me ato dd e kalit te tij lum miku, prandaj shko nje vrap ne nje lavazh makinash e futi nje uje me presion gojes he xhan 😂

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.