Qeveria e re betohet në presidencë

Qeveria e re betohet në presidencë

38
SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama dhe ministrat e kabinetit të ri, kanë kryer betimin në presidencë gjatë një ceremonie moderne. Në fjalën e tij presidenti i Republikës, Ilir Meta duke i uruar qeverisë së re, punë të mbarë, kërkoi bashkëpunim me opozitën për përshpejtimin e Reformës në Drejtësi, e cila sipas tiuj ëhstë jetike për të ardhmen e vendit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.