PS ,në Prill kongresi elektoral dhe miratimi i listes se deputetëve

PS ,në Prill kongresi elektoral dhe miratimi i listes se deputetëve

38
SHPËRNDAJE

Kryesia e Partisë Socialiste është mbledhur sot për të vendosur datën kur do të thirret kongresi elektoral i kësaj partie. 
Burimet nga mbledhja thanë se kongresi do të mblidhet në fund të prillit.
Kongresi do të miratojë programin elektoral të PS në zgjedhjet e 18 qershorit si dhe listat e deputetëve.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.